Menu Close

Atvykimas esveikatoje nereiškia, kad buvote pas gydytoją

Sulaukėme klausimų, kodėl neapsilankius pas gydytoją, prisijungus pacientui į esveikatos sistemą rodomas “Įvykis: Atvykimas į SPĮ gauti ambulatorinių paslaugų” . Į šį klausimą atsako Dainų PSPC direktorė Aurika Koncienė:

“Sveikatos priežiūros specialisto įėjimas į paciento duomenų bazę, esveikatos terminologijoje fiksuojamas, kaip atvykimas. Todėl nereikėtų nerimauti ir pergyventi, kad Jūs pas gydytoją nebuvote, o atvykimas užfiksuotas esveikatoje. Tai reiškia, kad sveikatos priežiūros specialistas galėjo išrašyti Jums siuntimą, suvesti tyrimų duomenis, kviesti į prevencines programas ar atliko kitus veiksmus.

Tikiuosi pacientams dabar bus aiškiau, nes tai šiek tiek klaidinanti esveikatos terminologija, kurios poliklinika gaila, bet negali niekaip įtakoti ar pakeisti.

Tikrasis apsilankymas fiksuojamas tuomet, kai tiesiogiai gyvai ar nuotoliniu būdu bendravote su gydytoju ar slaugytoju  ir eveikatoje yra Jūsų apsilankymo aprašas su sveikatos priežiūros specialisto parašu. Sistemoje jis fiskuojamas kaip “Ambulatorinio apsilankymo aprašymas.”

Visais kitais atvejais, atvykimo fiksavimas esveikatoje reiškia tik tai, kad medicinos darbuotojas atliko pakeitimus ar būtinuosius patikrinimus dėl galiojančių ar atnaujintų dokumentų.

Kviečiame įvertinti VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų kokybę.

APKLAUSOS ANKETA