Menu Close

VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centras siūlo darbą šių specialybių gydytojams:

  • Šeimos gydytojo, atlyginimas nuo 4000 Eur (papildomai programinės lėšos ir priedai už skatinamąsias paslaugas);
  • Gydytojo odontologo, atlyginimas nuo 3000 Eur;
  • Bendrosios (išplėstinės) praktikos slaugytojo, atlyginimas nuo 1500 Eur (papildomai priedai už skatinamųjų paslaugų vykdymą);
  • Akušerio – ginekologo, atlyginimas nuo 3000 Eur.

Reikalavimas – galiojanti licencija(kvalifikacija).
Darbo užmokestis ir sąlygos aptariamos individualaus pokalbio metu.

CV galite siųsti adresu: info@dainupspc.lt

Informuojame, kad VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centras  yra patvirtintas Vilniaus universiteto ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto šeimos gydytojo rezidentūros bazėmis.
Kviečiame gydytojus rezidentus !

Skatinimo priemonės ir jų taikymo tvarka atvykstantiems gydytojams specialistams (rezidentams)

       Atvykstantiems dirbti į Šiaulius trūkstamos specialybės gydytojams Šiaulių miesto savivaldybės taryba yra patvirtinusi tvarką, kurioje numatyta skatinimo priemonės – 7 000 Eur išmoka gydytojo poreikiams tenkinti, jei gydytojas Įstaigoje įsipareigoja dirbti ne trumpiau kaip 1 metus nuo pirmos darbo dienos įstaigoje. Išmoka gali būti mokama už kiekvienus kitus metus, bet ne ilgiau kaip 3 metus, kasmet sudarant naujas finansavimo sutartis.

25 000 Eur vienkartinė išmoka gydytojo poreikiams tenkinti, jei gydytojas Įstaigoje iš kart įsipareigoja dirbti ne trumpiau kaip 3 metus nuo pirmos darbo dienos Įstaigoje. Numatyta viso dydžio išmoka gydytojui gali būti skiriama jei gydytojas dirba Įstaigoje visu 1,0 etato darbo krūviu (dirbant keliose Įstaigose, darbo krūvis sumuojamas). Jei dirbama mažesniu darbo krūviu, skatinimo priemonių sumos proporcingai mažinamos dirbamam darbo Įstaigoje krūviui.

Atvykstantiems gydytojams rezidentams –  skiriama skatinimo priemonė ne daugiau kaip 10 000 Eur rezidento kasmetinė stipendija, skirta rezidentūros studijoms Lietuvos Respublikos universitetuose apmokėti pagal rezidentūros išlaidų sumą. Skatinimo priemone pasinaudojęs rezidentas įsipareigoja Įstaigoje dirbti pagal savo specializaciją laikotarpį, proporcingą Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšomis finansuotam rezidentūros studijų laikotarpiui, nuo pirmos darbo dienos Įstaigoje kaip gydytojas rezidentas arba gydytojas specialistas ne trumpiau kaip 1 metus (nėštumo ir gimdymo atostogų bei atostogų vaikų prižiūrėti laikotarpis neįskaičiuojamas) ir ne mažiau kaip 1,0 etatu.

5000 Eur vienkartinė išmoka rezidento poreikiams tenkinti, jei rezidentas dalyvauja Sveikatos apsaugos ministerijos įgyvendinamame Projekte.

Savo gyvenimo aprašymą galite siųsti el. p. info@dainupspc.lt

Informacija teikiama Tel. (8 41) 552 791, (8 41) 591 437.

VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centras kviečia dirbti šeimos gydytoją 1,0 et. darbo krūviu, šeimos gydytojui naujai formuojama apylinkė. Siūlomos darbo sąlygos:

  • Darbas draugiškame kolektyve;
  • Darbas, pasitelkiant naujausias informacines technologijas, medicininę įrangą, asmenines ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Darbo užmokestis nuo 4000 Eur, papildomai programinės lėšos, skatinamųjų paslaugų vykdymas pagal faktiškai suteiktas paslaugas.

Plačiau apie skatinimo priemonės atvykstantiems gydytojams galite susipažinti paspaudę ant šios nuorodos.

Informacija teikiama tel. 841 552 791

Kviečiame įvertinti VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų kokybę.

APKLAUSOS ANKETA