Menu Close

VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centras siūlo darbą šių specialybių gydytojams:

  • Šeimos gydytojo, atlyginimas 5000€ (papildomai programinės lėšos ir priedai už skatinamąsias paslaugas)
  • Gydytojo odontologo, atlyginimas nuo 3300€
  • Bendrosios (išplėstinės) praktikos slaugytojo, atlyginimas nuo 1500€ (papildomai priedai už skatinamųjų paslaugų vykdymą)
  • Gydytojas akušeris-ginekologas, atlyginimas  nuo 3500€
  • Biomedicinos technologo – pagrindinio darbo užmokesčio pastovioji dalis 1300€, kintamas priedas pagal Darbo apmokėjimo sistemą. Reikalavimai – galiojanti licencija, darbo kompiuteriu įgūdžiai, kruopštumas, noras dirbti ir tobulėti, analogiška darbo patirtis būtų privalumas

  • Gydytojo odontologo padėjėjo – pagrindinio darbo užmokesčio pastovioji dalis 1300€, kintamas priedas pagal Darbo apmokėjimo sistemą. Reikalavimai – galiojanti licencija, darbo kompiuteriu įgūdžiai, kruopštumas, analogiška darbo patirtis būtų privalumas

Reikalavimas – galiojanti licencija (kvalifikacija).
Darbo užmokestis ir sąlygos aptariamos individualaus pokalbio metu.

  • Medicinos registratoriaus, darbo užmokestis 1295., privalumas – darbo patirtis, sveikatos priežiūros specialisto kvalifikacija.

CV galite siųsti adresu: info@dainupspc.lt

Informuojame, kad VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centras  yra patvirtintas Vilniaus universiteto ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto šeimos gydytojo rezidentūros bazėmis.
Kviečiame gydytojus rezidentus !

Skatinimo priemonės ir jų taikymo tvarka atvykstantiems gydytojams specialistams (rezidentams)

       Atvykstantiems dirbti į Šiaulius trūkstamos specialybės gydytojams Šiaulių miesto savivaldybės taryba yra patvirtinusi tvarką, kurioje numatyta skatinimo priemonės – 7 000  išmoka gydytojo poreikiams tenkinti, jei gydytojas Įstaigoje įsipareigoja dirbti ne trumpiau kaip 1 metus nuo pirmos darbo dienos įstaigoje. Išmoka gali būti mokama už kiekvienus kitus metus, bet ne ilgiau kaip 3 metus, kasmet sudarant naujas finansavimo sutartis.

25 000 vienkartinė išmoka gydytojo poreikiams tenkinti, jei gydytojas Įstaigoje iš kart įsipareigoja dirbti ne trumpiau kaip 3 metus nuo pirmos darbo dienos Įstaigoje. Numatyta viso dydžio išmoka gydytojui gali būti skiriama jei gydytojas dirba Įstaigoje visu 1,0 etato darbo krūviu (dirbant keliose Įstaigose, darbo krūvis sumuojamas). Jei dirbama mažesniu darbo krūviu, skatinimo priemonių sumos proporcingai mažinamos dirbamam darbo Įstaigoje krūviui.

Atvykstantiems gydytojams rezidentams –  skiriama skatinimo priemonė ne daugiau kaip 10 000 rezidento kasmetinė stipendija, skirta rezidentūros studijoms Lietuvos Respublikos universitetuose apmokėti pagal rezidentūros išlaidų sumą. Skatinimo priemone pasinaudojęs rezidentas įsipareigoja Įstaigoje dirbti pagal savo specializaciją laikotarpį, proporcingą Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšomis finansuotam rezidentūros studijų laikotarpiui, nuo pirmos darbo dienos Įstaigoje kaip gydytojas rezidentas arba gydytojas specialistas ne trumpiau kaip 1 metus (nėštumo ir gimdymo atostogų bei atostogų vaikų prižiūrėti laikotarpis neįskaičiuojamas) ir ne mažiau kaip 1,0 etatu.

5000 vienkartinė išmoka rezidento poreikiams tenkinti, jei rezidentas dalyvauja Sveikatos apsaugos ministerijos įgyvendinamame Projekte.

Bendrosios praktikos slaugytojams – Bendrosios praktikos slaugytojui  ar visuomenės sveikatos specialistui  – ne daugiau kaip 5 000€ slaugytojo ar visuomenės sveikatos specialisto kasmetinė stipendija, skirta bendrosios praktikos slaugytojų ar visuomenės sveikatos studijoms (kursams) Lietuvos Respublikos aukštosiose mokyklose apmokėti pagal studijų (kursų) išlaidų sąmatą 100 (šimtu) procentų Savivaldybės biudžeto lėšomis. Pritraukimo priemone pasinaudojęs slaugytojas ar visuomenės sveikatos specialistas įsipareigoja, pabaigęs studijas (kursus), Įstaigoje dirbti pagal savo licenciją ar įgytą kvalifikaciją laikotarpį, proporcingą Savivaldybės biudžeto lėšomis finansuotam studijų (kursų) laikotarpiui, nuo pirmos darbo dienos Įstaigoje kaip slaugytojas ar visuomenės sveikatos specialistas ne trumpiau kaip 1 metus.

Savo gyvenimo aprašymą galite siųsti el. p. info@dainupspc.lt

Informacija teikiama Tel. (8 41) 552 791, (8 41) 591 437.

Plačiau apie skatinimo priemonės atvykstantiems specialistams galite susipažinti paspaudę ant šios nuorodos.

Kviečiame įvertinti VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų kokybę.

APKLAUSOS ANKETA