Menu Close

Padėkos

2022-12-27 gauta padėka: „Labai dėkoju gydytojui odontologui K. Levickui už profesionalumą. Ačiū žodžio per mažai, kad galėčiau išreikšti dėkingumą. Pasijutau, kaip aukščiausio lygio privačioje klinikoje. Dar kartą dėkoju, už suteiktą gydymą, už profesionalumą. Tikras savo srities profesionalas. Dar kartą AČIŪ“.


2022-11-07 gauta padėka: „Šeimos vardu nuoširdžiai dėkojame gydytojai Inesai Petniūnienei, jos kolegėms, atlikusioms širdies kardiogramas, visiems kitiems darbuotojams, kurie 2022-10-24 operatyviai suteikė pagalbą, mūsų mamytei. Taip pat dėkojame šeimos gydytojai Brigitai Baldauskaitei už rūpestingą priežiūrą. Sėkmės visam kolektyvui!”


2022-11-04 gauta padėka: „Nuoširdžiai dėkinga nuostabiai gydytojai Vaidai Lukoševičienei už skubią pagalbą. Gydytoja profesionaliai įvertino mano būklę, skyrė tyrimus ir medikamentus. Stebiuosi ir džiaugiuosi, kaip modernėja mūsų Dainų poliklinika, kaip dėmesingai ir žmogiškai bendraujama su pacientu. Ačiū ! Pagarbiai, Vida Janavičiūtė


2022 m. spalio 21 d. įstaigos Administracijoje gauta dar viena padėka, dėkoja pacientės mama: „Širdingai dėkoju gydytojai Gražinai Cikanavičienei už labai sąžiningai atliekamą savo darbą, nuoširdų bendravimą. Bendraujant su šia gydytoja jauti šilumą, meilę ligoniui. Tokios gydytojos šiuo laiku labai sunku sutikti, kuri šitaip rūpinasi savo ligoniais. Tai gydytoja iš didžiosios raidės, tokią gydytoją reikėtų įrašyti į Raudonąją knygą. Tariu širdingai Ačiū mielai gydytojai!”


2022-10-19 Džiaugiamės paciento gauta padėka šeimos gydytojai Ramintai Stanevičienei: „Noriu padėkoti gydytojai už greitą priėmimą ir pagalbos suteikimą esant šlapimo takų uždegimui (kai tokiu atveju svarbu greitas vaistų paskyrimas) gelbstint pacientę nuo skausmų“.


2022-10-03 gauta dar viena  paciento padėka : „Nuoširdžiai dėkoju gydytojai A. Varpučianskienei už paskirtas tinkamas procedūras, kurios įtakojo mano savijautą. Ačiū visai FMR skyriaus komandai – profesionali, šaunus ir draugiškas kolektyvas. Ypač dėkoju masažistei Nijolei Petrauskienei, Monikai Norvaišienei, Zinaidai Vaičiulienei. Jūsų visų kilnus nenuilstantis darbas padėjo man įveikti skausmą. Tegul niekada nepavargsta Jūsų gailestingos rankos. Profesionalūs, draugiški darbuotojai, suplanuotas darbo grafikas“.

Dėkojame  Fizinės medicinos reabilitacijos darbuotojams už gerą darbą ir pokyčius padalinyjeJ


2022-10-04 Džiaugiamės paciento gauta padėka gydytojai odontologei Dianai Naujokaitei: „Ačiū odontologei Dianai Naujokaitei už profesonalumą, šilta bendravimą ir ilgameti gydymą“.


2022-08-18 Dėkojame gyventojai Tatjanai už šiltą žodį ir atneštus saulės spindulius į mūsų įstaigą


2022-05-04 gauta padėka gydytojui odontologui Karoliui Levickui.

Paciento padėka: „Nuoširdžiai dėkoju gydytojui K. Levickui už skubiai suteiktą pagalbą. Nuostabus gydytojas“.

Administracija dėkoja už gerą darbą ir įstaigos įvaizdžio gerinimą!


2022-04-19 gauta padėka šeimos gydytojai Austei Misevičiūtei  ir slaugytojai Dovilei Staškuvienei.

Paciento padėka: „Apsilankymai  pas gydytoją yra malonūs. Gydytoja konsultuoja profesionaliai, visada atidžiai išklauso sveikatos problemas, pasiūlo gydymo ciklą, paskiria reikiamus vaistus.

Slaugytoja Dovilė taip pat labai rūpestinga, visada paklausia kaip sveikata. Manau, kad tai puikus duetasJ


2022-04-15 gauta padėka įstaigos darbuotojoms.

Šeimos gydytojai Gražinai Cikanavičienei ir slaugytojai Nadieždai Augustinavičienei. Paciento padėka: „Nuoširdžiai dėkoju šeimos gydytojai už puikiai ir nuoširdžiai atliekamą darbą ir pagalbą. Labai maloni ir švelni gydytoja. Taip pat labai didelis AČIŪ slaugytojai, kuri visuomet padeda, savo darbą atlieka labai nuoširdžiai ir iš visos širdies. Labai džiaugiuosi nuostabia, rūpestinga sesele“.

Administracija dėkoja darbuotojams už gerą darbą bei įstaigos įvaizdžio gerinimą


2022-04-13 gautos padėkos įstaigos darbuotojams.

Šeimos gydytojai Irenai Kasiulienei, slaugos administratorei Irenai Prichockienei: „Dėkojame

už operatyviai priimamus sprendimus ir žmogišką supratingumą“.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Laimai Šiaudinienei : „Labai ačiū gydytojai už paciento įsiklausymą, dėmesingumą ir profesionalumą,  bei grąžintą galimybę judinti rankas“.

Bendrosios praktikos slaugytojai Daliai Stonienei: „Dėkojame už profesionaliai teikiamas slaugos paslaugas, atsakingumą ir dėmesingumą“.

Administracija dėkoja darbuotojams už gerą darbą bei įstaigos įvaizdžio gerinimą


2022-04-01 gauta Padėka gydytojui chirurgui Valdui Bielskiui ir slaugytojai Ingridai Adomaitienei.

Pacientės padėka: „Dėkoju už malonų paslaugų teikimą“.

Administracija dėkoja už gerą darbą ir įstaigos įvaizdžio gerinimą


2022-03-25 gauta Padėka gydytojuiFMR gydytojai A.Varpučianksienei ir jos komandai: E. Bernadišiui, D. Stasiuvienei,  S. Liakavičienei, Z. Vaičiulienei.

Pacientės padėka: „Nuoširdžiai dėkoju už puikiai atliktą nuoširdų darbą“.

Administracija dėkoja Sveikatos priežiūros specialistams už įstaigos įvaizdžio stiprinimą ir teigiamos reputacijos formavimą.


2022-02-17 gauta Padėka šeimos gydytojai Audronei Norkuvienei  ir slaugytojai Ingridai Gelumbickienei.

Pacientės padėka:

„Visuomet įsiklauso, konsultuoja, rūpinasi neskaičiuodamos savo darbo laiko. Kuomet suserga vaikai, jos pačios seka visą ligos eigą paskambindamos, besiteiraudamos apie esamą situaciją. Mūsų šeimai tai yra gydytojos ir sesutės pavyzdys! Labai ačiū!“

Administracija dėkoja darbuotojoms už gerą darbą ir įstaigos įvaizdžio gerinimą.

Kviečiame įvertinti VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų kokybę.

APKLAUSOS ANKETA