Menu Close

Padėkos

2024-07-15 gauta pacientės Juzės Puzarienės padėka:

„Labai dėkoju šeimos gydytojai Viktorijai Balčiūnaitei už sugaištą laiką ruošiant dokumentus dėl specialiųjų poreikių, už tiksliai pateiktą informaciją kur kreiptis. Dėkoju už nuoširdumą, rūpestingumą, už gerą sveikatos priežiūrą – paskirtus tinkamus vaistus, kurie sureguliavo kraujo spaudimą. Ir toliau labai norėčiau lankytis pas Jus“.


2024-07-02 gauta pacientės padėka:

„Nuoširdus Ačiū gydytojams – šeimos gydytojai Brigitai Baldauskaitei, gydytojui chirurgui Valdui Bielskiui, gydytojai odontologei Liudmilai Treigutienei, už gerą, rūpestingą gydymą, tai gydytojai, kurie tiria ir ieško ligos priežasčių“


2024-07-01 gauta pacientės Agnės Urbonienės padėka:

„Labai noriu padėkoti šeimos gydytojai  Viktorijai Balčiūnaitei už profesionalumą, laiku diagnozuotą susirgimą, kurio kiti gydytojai nepadarė. Ačiū už sveikatos sugražinimą. Labai  nuoširdžiai dėkoju už rūpestį ir nuoširdų bendravimą. Linkiu sėkmės ir visuomet didžiuotis gydytojos vardu“.


2024-06-14 gauta pacientės Janinos Kerner padėka:

Jūsų poliklinikos reabilitacijos skyriuje lankant procedūras kaskart mane pasitikdavo su nuoširdumu ir šypsena. Noriu padėkoti gyd. A. Varpučianskienei ir visam personalui už nuoširdų darbą ir malonų aptarnavimą.


2024-06-13 gauta pacientės Vitalija Kozlovos padėka:
“Šiandien lankiausi pas burnos higienistę I. Mackevičienę. Valė mano dantis ir likau labai patenkinta. Per 75 metus nebuvo tokios atsakingos, malonios, žinančios savo darbą. Tikrai mokėsi šią profesiją žinodama ką nori daryti. Šaunuolė. Esu labai dėkinga už suteiktas paslaugas. Nuoširdi, atsakinga, darbšti, mylinti savo darbą. Verta pas ją ateiti ir burnos higieną darytis dažniau, nes ji mane nustebino savo kruopštumu ir maloniu aptarnavimu. Mano dantys liko balti balti! Esu labai dėkinga gydytojai I. Mackevičienei. Daugiau tokių kaip ji! Ačiū, ačiū, ačiū!”


2024-06-05 gauta pacientės Vandos Stankienės  padėka:
“Labai noriu padėkoti šeimos gydytojai Viktorijai Balčiūnaitei ir slaugytojai Domantei už puikų darbą , kantrybę ir rūpestingą požiūrį į pacientą. Nuoširdus ir didelis AČIŪ!”


2024-05-29 gauta Irenos ir Arvydo Kazlauskų padėka:

„Esame labai dėkingi šeimos gydytojai Viktorijai Balčiūnaitei ir slaugytojai Domantei už kantrybę, dėmesį ir nuoširdų gydymą. AČIŪ!


2024-05-20 gauta pacientės Jurgitos Kupstienės padėka:

„Po operacijos lankiausi pas fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoją Laimą Šiaudinienę. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai už rūpestį, suteiktą motyvaciją ir paskirtas procedūras. Taip pat dėkoju jaunai kineziterapeutų komandai – Violetai, Nojui, Monikai, už dėmesį pacientui, šypsenas ir profesionaliai atliktas paslaugas. Su tokios komandos pagalba sveikstama ir greičiau, ir lengviau. AČIŪ VISIEMS“.


2024-05-15 gauta pacientės Irenos Aleknienės padėka:

„Noriu padėkoti gydytojui A.Toleikiui ir slaugytojai Simonai. Didelis “Ačiū” už pagalbą susirgus, už supratingumą, dėmesį. Linkiu Jiems būti stipriems ir kantriems, jų darbas neįkainojamas“.


2024-05-06 gauta paciento Kastyčio padėka.

„Noriu padėkoti savo šeimos gydytojai  I. V. Sakalienei ir slaugytojai Laurai. Nuoširdus šiltas rūpestis, “nevaldiškas” požiūris į pacientą, visada gera nuotaika kurią perduoda ir kitiems. Ačiū.

Išties dabar pagalvojau, visas poliklinikos kolektyvas super draugiškas, nuo pat rūbinės iki gyd. V. Bielskio ir reabilitologų. Smagu jausti “šeimynišką” rūpestį ne tik iš šeimos gydytojo. Ačiū jums už Jūsų darbą! Telydi ir Jus gera nuotaika!“


2024-04-12 gauta pacientės Jelenos Borisenkos padėka“

„Dėkojame slaugytojai Daivai Kančiauskienei už paslaugumą, visuomet paskambina, suprantamai paaiškina. Abi su mama esame labai dėkingos už nuoširdų ir atsidavusį bendravimą“.


2024-03-29 pacientės padėka:

„Dėkoju gydytojui Algirdui Jaruševičiui ir slaugytojai Daivai Kančauskienei už dėmesingą gydymą“.


2024-03-15 gauta pacientės Danguolės Galinienės padėka:

„Ne kartą man buvo paskirtas kraujo tyrimas 115 kab., kuriame dirba slaugytoja Stasė Janušauskienė. Ji visada sėkmingai paima kraują (nes į mano venas pataikyti labai sunku). Ne kartą man buvo paskirtos lašinės, kai slaugytoja iš kelių kartų nesugebėdavo pataikyti į veną, į pagalbą kviesdavo slaugytoją Stasę, kuri visada tai atlikdavo sėkmingai.

Noriu padėkoti slaugytojai Stasei Janušauskienei už profesionaliai, su meile atliekamą darbą (tai ne tik mano nuomonė, bet ir daugelio pacientų).

Linkiu slaugytojai Stasei ir visam Medikų kolektyvui sėkmingo darbo!”


2024-03-06 gauta pacientės Vasilisos Senčeniok padėka:

„Dėkoju šeimos gydytojai Viktorijai Balčiūnaitei ir slaugytojai Domantei Korsakaitei už nuoširdų darbą, žmogišką požiūrį į ligonius, atidumą, kantrumą, supratingumą, įsiklausymą, patarimus, rekomendacijas, švelnumą.  Dėkoju Jums gydytoja, kad esate šioje Poliklinikoje ir esu Jūsų priežiūroje. Daugiau tokių gydytojų!”


2024-02-22 gauta pacientės Dalios Popovienės padėka:

Norime nuoširdžiai padėkoti už Aivarui greitai suteiktą pagalbą dėl Bello paralyžiaus – registratūros darbuotojai (skambinta 2024. 02.09), šeimos gyd. V. Kolomyc ir slaugytojai D. Kovaitienei už rūpestingumą. FMR gyd. A.Varpučianskienei už greitą priėmimą, skirtas procedūras. Masažistei S. Vaitkevičienei, D. Stonienei ir visam FMR kolektyvui.

Sėkmės Jums, ačiū už Jūsų gerumą!


2024-01-23 gauta Pacientės padėka:

Ankstyvosios reabilitacijos tarnyboje turėjome konsultaciją su trimis specialistėmis. Tikriausiai dar niekada taip nesijaučiau po apsilankymo gydymo įstaigoje, nors pati dirbu šioje srityje. Noriu tik pačiais gražiausiais žodžiais atsiliepti apie darbuotojas. Įstaigai labai pasisekė, kad įstaigoje dirba šitaip savo darbą mylinčios darbuotojos. Maloni atmosfera užplūdo dar tuomet, kai laukiant prie kabineto vis pakalbindavo praeinanti moteris, kuri vėliau ir dalyvavo konsultacijoje. Mano sūnus, kuris linkęs būti nedrąsus ir zirsti svetimoje vietoje, jautėsi labai ramus ir laimingas būtent dėl šitokio šilto bendravimo. Esu labai dėkinga pirmiausia už šių specialisčių nuoširdų, empatijos pilną bendravimą, už informatyvią ir rekomendacijomis pripildytą konsultaciją. 100 balų iš 10. Dar kartą labai dėkoju“.


2024-01-11 gauta pacientės Ritos Eskertienės padėka:

„Dėkoju vaikų ligų gydytojai R. A. Andriulienei bei slaugytojai D. Valančienei, už rūpestingumą, atsidavimą darbui, visada suteikiamą reikiamą informaciją. Gydytoja gydo mano abi dukras ir dar nė karto neteko nusivilti paskirtu gydymu. Slaugytoja moka prieiti prie vaikų, kai šie verkia, pasverti, pamatuoti ūgį ar šiaip nuraminti. Šilti atsiliepimai, geros rekomendacijos. Didelis ačiū gydytojai ir slaugytojai!”


2024-01-03 pacientės Giedrės Nemaniūtės padėka

„Esu labai dėkinga slaugytojai Tomai Pstygei už jos darbą, darbštumą, atidumą, kruopštumą ir kantrybę. Tai puiki specialistė. Poliklinikos bendruomenė turi didžiuotis turėdama tokią puikią darbuotoją. Nuoširdus ačiū”.


2023-12-28 pacientės Genovaitės Leskevičiūtės ir Irenos Dailidienės padėka

„Nuoširdžiai dėkojame gydytojai psichiatrei Romualdai Ališauskienei už gydymą, nuoširdų priėmimą, patarimus. Tai gydytoja, turinti didžiulį patyrimą gydant ligonius, gydytoja iš didžiosios raidės. Visada pataria, skiria gydymą, negaili laiko. Tūkstantį kartų sakome Ačiū gydytojai. Linkime geros sveikatos, ilgų gyvenimo metų ir sėkmės visur ir visada!”


2023-12-21 pacientės Danguolės Baikštienės padėka

„Nuoširdus Ačiū gydytojui odontologui Kęstučiui Devėnui. Tai rūpestingas, nuoširdus ir paprastas žmogus, gydytojas. Visada patars. Toks ir turi būti gydytojas. Sėkmės, dievo palaimos, telydi stipri sveikata! Nuoširdus ačiū ir gydytojo padėjėjai Rasmai Kaupienei”


2023-12-21 pacientės Danguolės Baikštienės padėka

„Nuoširdus Ačiū šeimos gydytojui Kęstučiui Petniūnui už didelį rūpestį, nuoširdumą, paprastumą. Tai žmogus ir gydytojas dirbantis iš pašaukimo. Esu be galo laiminga turėdama tokį gydytoją. Tai pavyzdys kitiems gydytojams, koks turi būti gydytojas. Pasitikiu gydytoju 100 proc. Sėkmės, dievo palaimos, stiprios sveikatos!”


2023-12-20 pacientės Augenijos Žlabienės padėka

„Dėkoju šeimos gydytojai Inesai Petniūnienei ir jos šauniai komandai už rūpestingą gydymą, jaurumą, atidumą. Linkiu sveikatos ir kantrybės sunkiame darbe“.


2023-11-27 pacientės Donatos Dapkuvienės padėka

„Dėkoju VšĮ Dainų PSPC Jūsų kolektyvui, FMR gydytojai Laimai Šiaudinienei, už nuoširdumą ir paskirtas procedūras, kantriai išklausant.

Tariu AČIŪ FMR komandos specialistams, kurie yra savo darbo nuostabūs specialistai – Mildai Kasparavičienei, Daliai Stonienei, Nojui Paliučiui,  už dėmesingumą, už kantrybę, dirbant tokį sunkų darbą. Nesvarbu kokiais kiekiais žmonių ateina pas juos, bet visada šie žmonės priima tave su šypsena, visada viską aiškiai pasako, paklausia, kaip jūs šiandien iš po procedūros jaučiatės. Pavėlavus į procedūrą, ne piktai pasitinka, o ramiu tonu atsako, viskas gerai. Ačiū ir tikrai ačiū, kad šie žmonės dirba Jūsų kolektyve. Esu labai patenkinta ir labai dėkinga šiems specialistams“.


2023-10-23 gauta pacientės padėka:

„Labai noriu padėkoti vaikų ligų gydytojai R.A. Andriulienei ir jos slaugytojai D. Valančienei, kurios labai rūpinasi savo gydomais vaikais. Kadangi vaikas jau nebe mažas, tai retai lankomės, bet sesutė visad primena apie artėjantį skiepą. Gydytoja visad kruopščiai apžiūri, nes kaip pati sako, aš atsakinga už tave ir tavo būklę po skiepo. Labai džiaugiuosi, kad turime tokią šaunią gydytoją ir slaugytoją, kurios ir po darbo valandų suteikia reikiamą informaciją. Ačiū, kad mylite savo darbą“.


2023-10-23 pacientės Teklės Grubliauskienės padėka:

„Dėkoju fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Laimai Šiaudinienei ir visai komandai už nuoširdų gydymą“.


2023-09-25 gauta paciento padėka:

„Dėkoju gydytojai chirurgei Giedrei Oniūnaitei už priežiūrą po atliktos operacijos. Dėkoju gydytojai už nuoširdumą, linkiu didžiausios sėkmės“


2023-09-14 gauta pacientės padėka:

„Dėkoju VšĮ Dainų poliklinikos slaugytojo padėjėjai Jadvygai Rudžinskienei už gerumą, kantrybę, kruopštumą prižiūrint vyrą Kęstutį. Reiškiu padėką ir slaugytojai Karolinai Mikalauskaitei, kurios abi dirba sąžiningai, be jokių priekaištų. Reikalui esant visada suteikia pagalbą“.


2023-08-24 gauta pacientės padėka:

„Nuoširdžiai dėkoju šeimos gydytojai Viktorijai Balčiūnaitei už nuoširdumą, rūpestingumą, pagalbą dėl vaistų ir ligos simptomų kiekvienam skausmui. Esu alergiška daugumai vaistų, tačiau gydytoja visad pasirūpina, kad būčiau aprūpinta kitais vaistais. Visad atkreipia dėmesį, pasiūlo viską kas geriausiai man. Nuoširdžiai dėkoju, linkiu sėkmės darbe ir gyvenime!”


2023-08-04 gauta pacientės padėka:

„Noriu padėkoti gyd. Jaruševičiui už jo darbštumą, supratimą, įsigilinimą į situaciją ir priimant sprendimus ligonio atžvilgiu, kokių tuo metu reikia. Atidus, kantrus, supranta ir jauną, ir seną. Juk ligoniai būna išvarginti ligų, jis visus supranta. AČIŪ JAM“.


2023-04-20 gauta pacientės padėka:

„Dėkoju visai Dainų poliklinikos Fizinės medicinos reabilitacijos komandai už laiku ir profesionaliai suteiktas paslaugas, dėmesį ir naudingus patarimus, atliekant mankštos pratimus, nuostabų masažuotojos Ernestos Kerulytės ir kitų masažistų darbą, padėjusį ženkliai sumažinti nugaros skausmus. Visiems jums sėkmės ir didelis Ačiū“.


2023-04-06 gauta pacientės Genovaitės Lionginos Gineikienės padėka:

„Esu labai dėkinga gydytojui chirurgui V. Bielskiui ir chirurginio kabineto slaugytojoms. Gydytojas labai šiltas, malonus, išeini įgavus atrodo ir sveikatos daugiau. Linkiu Jiems sveikatos ir geros kloties sunkioje profesijoje“.


2023-04-06 gauta pacientė Olios Solovjovienės padėka:

„Noriu pasidžiaugti tuo, kad į VšĮ Dainų PSPC registratūrą prisiskambinau greitai ir kad atsiliepusi registratorė buvo labai mandagi, maloniai bendravo, padėkojo už pranešimą dėl vizito atšaukimo pas stomatologą. Labai smagu, kad įstaigoje dirba tokie puikūs darbuotojai.“


2023-04-04 Gauta nuoširdi pacientės padėka: „Nuoširdžiai dėkoju VšĮ Dainų PSPC personalui už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas. Atėjus į polikliniką, susidaro įspūdis, kad tai yra aukščiausio lygio sveikatos priežiūros paslaugas teikianti įstaiga.

Visada, kuomet man ar mano artimiesiems prireikia sveikatos priežiūros pagalbos, su džiaugsmu kreipiuosi į VšĮ Dainų PSPC, nes žinau, kad čia manimi bus pasirūpinta nuoširdžiai ir profesionaliai. Visuomet greitai atliekami tyrimai, išrašomi siuntimai. Labai džiugina šiltas ryšys tarp ligonio ir gydytojų, slaugytojų, registratūros darbuotojų. Registratorės profesionalios, visad nuoširdžios, paslaugios.

Labai džiaugiuosi gydytojų odontologų ir burnos higienisčių darbu. Visada malonūs ir rūpestingi. Džiugina aukščiausio lygio įranga ir medžiagos, kokių neturi net privačios odontologų įstaigos.

Nuoširdžiai džiaugiuosi ir dėkoju savo ir savo artimųjų vardu.

Su pagarba ir dėkingumu pacientė Neringa Montvilienė.


2022-03-30 gauta padėka: „Dėkoju šeimos gydytojui Kęstučiui Petniūnui už malonų bendravimą, pagalbą. Džiaugiuosi, kad yra tokių nuostabių jaunų gydytojų“


2022-03-06 gauta padėka: „Labai dėkoju vidaus ligų gydytojui Algirdui Jaruševičiui ir jo slaugytojai už mano sveikatos rūpinimąsi“


2023-02-07 gauta padėka:

„Noriu pagirti Jūsų darbuotoja, tikrai nuostabi specialistė – Rasma Kaupienė. Lankomės su dukra ne pirmą kartą. Kruopštus darbas ir rekomendacijos tikrai mane sužavėjo“


2022-12-27 gauta padėka: „Labai dėkoju gydytojui odontologui K. Levickui už profesionalumą. Ačiū žodžio per mažai, kad galėčiau išreikšti dėkingumą. Pasijutau, kaip aukščiausio lygio privačioje klinikoje. Dar kartą dėkoju, už suteiktą gydymą, už profesionalumą. Tikras savo srities profesionalas. Dar kartą AČIŪ“.


2022-11-07 gauta padėka: „Šeimos vardu nuoširdžiai dėkojame gydytojai Inesai Petniūnienei, jos kolegėms, atlikusioms širdies kardiogramas, visiems kitiems darbuotojams, kurie 2022-10-24 operatyviai suteikė pagalbą, mūsų mamytei. Taip pat dėkojame šeimos gydytojai Brigitai Baldauskaitei už rūpestingą priežiūrą. Sėkmės visam kolektyvui!”


2022-11-04 gauta padėka: „Nuoširdžiai dėkinga nuostabiai gydytojai Vaidai Lukoševičienei už skubią pagalbą. Gydytoja profesionaliai įvertino mano būklę, skyrė tyrimus ir medikamentus. Stebiuosi ir džiaugiuosi, kaip modernėja mūsų Dainų poliklinika, kaip dėmesingai ir žmogiškai bendraujama su pacientu. Ačiū ! Pagarbiai, Vida Janavičiūtė


2022 m. spalio 21 d. įstaigos Administracijoje gauta dar viena padėka, dėkoja pacientės mama: „Širdingai dėkoju gydytojai Gražinai Cikanavičienei už labai sąžiningai atliekamą savo darbą, nuoširdų bendravimą. Bendraujant su šia gydytoja jauti šilumą, meilę ligoniui. Tokios gydytojos šiuo laiku labai sunku sutikti, kuri šitaip rūpinasi savo ligoniais. Tai gydytoja iš didžiosios raidės, tokią gydytoją reikėtų įrašyti į Raudonąją knygą. Tariu širdingai Ačiū mielai gydytojai!”


2022-10-19 Džiaugiamės paciento gauta padėka šeimos gydytojai Ramintai Stanevičienei: „Noriu padėkoti gydytojai už greitą priėmimą ir pagalbos suteikimą esant šlapimo takų uždegimui (kai tokiu atveju svarbu greitas vaistų paskyrimas) gelbstint pacientę nuo skausmų“.


2022-10-03 gauta dar viena  paciento padėka : „Nuoširdžiai dėkoju gydytojai A. Varpučianskienei už paskirtas tinkamas procedūras, kurios įtakojo mano savijautą. Ačiū visai FMR skyriaus komandai – profesionali, šaunus ir draugiškas kolektyvas. Ypač dėkoju masažistei Nijolei Petrauskienei, Monikai Norvaišienei, Zinaidai Vaičiulienei. Jūsų visų kilnus nenuilstantis darbas padėjo man įveikti skausmą. Tegul niekada nepavargsta Jūsų gailestingos rankos. Profesionalūs, draugiški darbuotojai, suplanuotas darbo grafikas“.

Dėkojame  Fizinės medicinos reabilitacijos darbuotojams už gerą darbą ir pokyčius padalinyjeJ


2022-10-04 Džiaugiamės paciento gauta padėka gydytojai odontologei Dianai Naujokaitei: „Ačiū odontologei Dianai Naujokaitei už profesonalumą, šilta bendravimą ir ilgameti gydymą“.


2022-08-18 Dėkojame gyventojai Tatjanai už šiltą žodį ir atneštus saulės spindulius į mūsų įstaigą


2022-05-04 gauta padėka gydytojui odontologui Karoliui Levickui.

Paciento padėka: „Nuoširdžiai dėkoju gydytojui K. Levickui už skubiai suteiktą pagalbą. Nuostabus gydytojas“.

Administracija dėkoja už gerą darbą ir įstaigos įvaizdžio gerinimą!


2022-04-19 gauta padėka šeimos gydytojai Austei Misevičiūtei  ir slaugytojai Dovilei Staškuvienei.

Paciento padėka: „Apsilankymai  pas gydytoją yra malonūs. Gydytoja konsultuoja profesionaliai, visada atidžiai išklauso sveikatos problemas, pasiūlo gydymo ciklą, paskiria reikiamus vaistus.

Slaugytoja Dovilė taip pat labai rūpestinga, visada paklausia kaip sveikata. Manau, kad tai puikus duetasJ


2022-04-15 gauta padėka įstaigos darbuotojoms.

Šeimos gydytojai Gražinai Cikanavičienei ir slaugytojai Nadieždai Augustinavičienei. Paciento padėka: „Nuoširdžiai dėkoju šeimos gydytojai už puikiai ir nuoširdžiai atliekamą darbą ir pagalbą. Labai maloni ir švelni gydytoja. Taip pat labai didelis AČIŪ slaugytojai, kuri visuomet padeda, savo darbą atlieka labai nuoširdžiai ir iš visos širdies. Labai džiaugiuosi nuostabia, rūpestinga sesele“.

Administracija dėkoja darbuotojams už gerą darbą bei įstaigos įvaizdžio gerinimą


2022-04-13 gautos padėkos įstaigos darbuotojams.

Šeimos gydytojai Irenai Kasiulienei, slaugos administratorei Irenai Prichockienei: „Dėkojame

už operatyviai priimamus sprendimus ir žmogišką supratingumą“.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Laimai Šiaudinienei : „Labai ačiū gydytojai už paciento įsiklausymą, dėmesingumą ir profesionalumą,  bei grąžintą galimybę judinti rankas“.

Bendrosios praktikos slaugytojai Daliai Stonienei: „Dėkojame už profesionaliai teikiamas slaugos paslaugas, atsakingumą ir dėmesingumą“.

Administracija dėkoja darbuotojams už gerą darbą bei įstaigos įvaizdžio gerinimą


2022-04-01 gauta Padėka gydytojui chirurgui Valdui Bielskiui ir slaugytojai Ingridai Adomaitienei.

Pacientės padėka: „Dėkoju už malonų paslaugų teikimą“.

Administracija dėkoja už gerą darbą ir įstaigos įvaizdžio gerinimą


2022-03-25 gauta Padėka gydytojuiFMR gydytojai A.Varpučianksienei ir jos komandai: E. Bernadišiui, D. Stasiuvienei,  S. Liakavičienei, Z. Vaičiulienei.

Pacientės padėka: „Nuoširdžiai dėkoju už puikiai atliktą nuoširdų darbą“.

Administracija dėkoja Sveikatos priežiūros specialistams už įstaigos įvaizdžio stiprinimą ir teigiamos reputacijos formavimą.


2022-02-17 gauta Padėka šeimos gydytojai Audronei Norkuvienei  ir slaugytojai Ingridai Gelumbickienei.

Pacientės padėka:

„Visuomet įsiklauso, konsultuoja, rūpinasi neskaičiuodamos savo darbo laiko. Kuomet suserga vaikai, jos pačios seka visą ligos eigą paskambindamos, besiteiraudamos apie esamą situaciją. Mūsų šeimai tai yra gydytojos ir sesutės pavyzdys! Labai ačiū!“

Administracija dėkoja darbuotojoms už gerą darbą ir įstaigos įvaizdžio gerinimą.

Kviečiame įvertinti VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų kokybę.

APKLAUSOS ANKETA