Menu Close

Padėkos

2023-09-25 gauta paciento padėka:

„Dėkoju gydytojai chirurgei Giedrei Oniūnaitei už priežiūrą po atliktos operacijos. Dėkoju gydytojai už nuoširdumą, linkiu didžiausios sėkmės“


2023-09-14 gauta pacientės padėka:

„Dėkoju VšĮ Dainų poliklinikos slaugytojo padėjėjai Jadvygai Rudžinskienei už gerumą, kantrybę, kruopštumą prižiūrint vyrą Kęstutį. Reiškiu padėką ir slaugytojai Karolinai Mikalauskaitei, kurios abi dirba sąžiningai, be jokių priekaištų. Reikalui esant visada suteikia pagalbą“.


2023-08-24 gauta pacientės padėka:

„Nuoširdžiai dėkoju šeimos gydytojai Viktorijai Balčiūnaitei už nuoširdumą, rūpestingumą, pagalbą dėl vaistų ir ligos simptomų kiekvienam skausmui. Esu alergiška daugumai vaistų, tačiau gydytoja visad pasirūpina, kad būčiau aprūpinta kitais vaistais. Visad atkreipia dėmesį, pasiūlo viską kas geriausiai man. Nuoširdžiai dėkoju, linkiu sėkmės darbe ir gyvenime!”


2023-08-04 gauta pacientės padėka:

„Noriu padėkoti gyd. Jaruševičiui už jo darbštumą, supratimą, įsigilinimą į situaciją ir priimant sprendimus ligonio atžvilgiu, kokių tuo metu reikia. Atidus, kantrus, supranta ir jauną, ir seną. Juk ligoniai būna išvarginti ligų, jis visus supranta. AČIŪ JAM“.


2023-04-20 gauta pacientės padėka:

„Dėkoju visai Dainų poliklinikos Fizinės medicinos reabilitacijos komandai už laiku ir profesionaliai suteiktas paslaugas, dėmesį ir naudingus patarimus, atliekant mankštos pratimus, nuostabų masažuotojos Ernestos Kerulytės ir kitų masažistų darbą, padėjusį ženkliai sumažinti nugaros skausmus. Visiems jums sėkmės ir didelis Ačiū“.


2023-04-06 gauta pacientės Genovaitės Lionginos Gineikienės padėka:

„Esu labai dėkinga gydytojui chirurgui V. Bielskiui ir chirurginio kabineto slaugytojoms. Gydytojas labai šiltas, malonus, išeini įgavus atrodo ir sveikatos daugiau. Linkiu Jiems sveikatos ir geros kloties sunkioje profesijoje“.


2023-04-06 gauta pacientė Olios Solovjovienės padėka:

„Noriu pasidžiaugti tuo, kad į VšĮ Dainų PSPC registratūrą prisiskambinau greitai ir kad atsiliepusi registratorė buvo labai mandagi, maloniai bendravo, padėkojo už pranešimą dėl vizito atšaukimo pas stomatologą. Labai smagu, kad įstaigoje dirba tokie puikūs darbuotojai.“


2023-04-04 Gauta nuoširdi pacientės padėka: „Nuoširdžiai dėkoju VšĮ Dainų PSPC personalui už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas. Atėjus į polikliniką, susidaro įspūdis, kad tai yra aukščiausio lygio sveikatos priežiūros paslaugas teikianti įstaiga.

Visada, kuomet man ar mano artimiesiems prireikia sveikatos priežiūros pagalbos, su džiaugsmu kreipiuosi į VšĮ Dainų PSPC, nes žinau, kad čia manimi bus pasirūpinta nuoširdžiai ir profesionaliai. Visuomet greitai atliekami tyrimai, išrašomi siuntimai. Labai džiugina šiltas ryšys tarp ligonio ir gydytojų, slaugytojų, registratūros darbuotojų. Registratorės profesionalios, visad nuoširdžios, paslaugios.

Labai džiaugiuosi gydytojų odontologų ir burnos higienisčių darbu. Visada malonūs ir rūpestingi. Džiugina aukščiausio lygio įranga ir medžiagos, kokių neturi net privačios odontologų įstaigos.

Nuoširdžiai džiaugiuosi ir dėkoju savo ir savo artimųjų vardu.

Su pagarba ir dėkingumu pacientė Neringa Montvilienė.


2022-03-30 gauta padėka: „Dėkoju šeimos gydytojui Kęstučiui Petniūnui už malonų bendravimą, pagalbą. Džiaugiuosi, kad yra tokių nuostabių jaunų gydytojų“


2022-03-06 gauta padėka: „Labai dėkoju vidaus ligų gydytojui Algirdui Jaruševičiui ir jo slaugytojai už mano sveikatos rūpinimąsi“


2022-12-27 gauta padėka: „Labai dėkoju gydytojui odontologui K. Levickui už profesionalumą. Ačiū žodžio per mažai, kad galėčiau išreikšti dėkingumą. Pasijutau, kaip aukščiausio lygio privačioje klinikoje. Dar kartą dėkoju, už suteiktą gydymą, už profesionalumą. Tikras savo srities profesionalas. Dar kartą AČIŪ“.


2022-11-07 gauta padėka: „Šeimos vardu nuoširdžiai dėkojame gydytojai Inesai Petniūnienei, jos kolegėms, atlikusioms širdies kardiogramas, visiems kitiems darbuotojams, kurie 2022-10-24 operatyviai suteikė pagalbą, mūsų mamytei. Taip pat dėkojame šeimos gydytojai Brigitai Baldauskaitei už rūpestingą priežiūrą. Sėkmės visam kolektyvui!”


2022-11-04 gauta padėka: „Nuoširdžiai dėkinga nuostabiai gydytojai Vaidai Lukoševičienei už skubią pagalbą. Gydytoja profesionaliai įvertino mano būklę, skyrė tyrimus ir medikamentus. Stebiuosi ir džiaugiuosi, kaip modernėja mūsų Dainų poliklinika, kaip dėmesingai ir žmogiškai bendraujama su pacientu. Ačiū ! Pagarbiai, Vida Janavičiūtė


2022 m. spalio 21 d. įstaigos Administracijoje gauta dar viena padėka, dėkoja pacientės mama: „Širdingai dėkoju gydytojai Gražinai Cikanavičienei už labai sąžiningai atliekamą savo darbą, nuoširdų bendravimą. Bendraujant su šia gydytoja jauti šilumą, meilę ligoniui. Tokios gydytojos šiuo laiku labai sunku sutikti, kuri šitaip rūpinasi savo ligoniais. Tai gydytoja iš didžiosios raidės, tokią gydytoją reikėtų įrašyti į Raudonąją knygą. Tariu širdingai Ačiū mielai gydytojai!”


2022-10-19 Džiaugiamės paciento gauta padėka šeimos gydytojai Ramintai Stanevičienei: „Noriu padėkoti gydytojai už greitą priėmimą ir pagalbos suteikimą esant šlapimo takų uždegimui (kai tokiu atveju svarbu greitas vaistų paskyrimas) gelbstint pacientę nuo skausmų“.


2022-10-03 gauta dar viena  paciento padėka : „Nuoširdžiai dėkoju gydytojai A. Varpučianskienei už paskirtas tinkamas procedūras, kurios įtakojo mano savijautą. Ačiū visai FMR skyriaus komandai – profesionali, šaunus ir draugiškas kolektyvas. Ypač dėkoju masažistei Nijolei Petrauskienei, Monikai Norvaišienei, Zinaidai Vaičiulienei. Jūsų visų kilnus nenuilstantis darbas padėjo man įveikti skausmą. Tegul niekada nepavargsta Jūsų gailestingos rankos. Profesionalūs, draugiški darbuotojai, suplanuotas darbo grafikas“.

Dėkojame  Fizinės medicinos reabilitacijos darbuotojams už gerą darbą ir pokyčius padalinyjeJ


2022-10-04 Džiaugiamės paciento gauta padėka gydytojai odontologei Dianai Naujokaitei: „Ačiū odontologei Dianai Naujokaitei už profesonalumą, šilta bendravimą ir ilgameti gydymą“.


2022-08-18 Dėkojame gyventojai Tatjanai už šiltą žodį ir atneštus saulės spindulius į mūsų įstaigą


2022-05-04 gauta padėka gydytojui odontologui Karoliui Levickui.

Paciento padėka: „Nuoširdžiai dėkoju gydytojui K. Levickui už skubiai suteiktą pagalbą. Nuostabus gydytojas“.

Administracija dėkoja už gerą darbą ir įstaigos įvaizdžio gerinimą!


2022-04-19 gauta padėka šeimos gydytojai Austei Misevičiūtei  ir slaugytojai Dovilei Staškuvienei.

Paciento padėka: „Apsilankymai  pas gydytoją yra malonūs. Gydytoja konsultuoja profesionaliai, visada atidžiai išklauso sveikatos problemas, pasiūlo gydymo ciklą, paskiria reikiamus vaistus.

Slaugytoja Dovilė taip pat labai rūpestinga, visada paklausia kaip sveikata. Manau, kad tai puikus duetasJ


2022-04-15 gauta padėka įstaigos darbuotojoms.

Šeimos gydytojai Gražinai Cikanavičienei ir slaugytojai Nadieždai Augustinavičienei. Paciento padėka: „Nuoširdžiai dėkoju šeimos gydytojai už puikiai ir nuoširdžiai atliekamą darbą ir pagalbą. Labai maloni ir švelni gydytoja. Taip pat labai didelis AČIŪ slaugytojai, kuri visuomet padeda, savo darbą atlieka labai nuoširdžiai ir iš visos širdies. Labai džiaugiuosi nuostabia, rūpestinga sesele“.

Administracija dėkoja darbuotojams už gerą darbą bei įstaigos įvaizdžio gerinimą


2022-04-13 gautos padėkos įstaigos darbuotojams.

Šeimos gydytojai Irenai Kasiulienei, slaugos administratorei Irenai Prichockienei: „Dėkojame

už operatyviai priimamus sprendimus ir žmogišką supratingumą“.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Laimai Šiaudinienei : „Labai ačiū gydytojai už paciento įsiklausymą, dėmesingumą ir profesionalumą,  bei grąžintą galimybę judinti rankas“.

Bendrosios praktikos slaugytojai Daliai Stonienei: „Dėkojame už profesionaliai teikiamas slaugos paslaugas, atsakingumą ir dėmesingumą“.

Administracija dėkoja darbuotojams už gerą darbą bei įstaigos įvaizdžio gerinimą


2022-04-01 gauta Padėka gydytojui chirurgui Valdui Bielskiui ir slaugytojai Ingridai Adomaitienei.

Pacientės padėka: „Dėkoju už malonų paslaugų teikimą“.

Administracija dėkoja už gerą darbą ir įstaigos įvaizdžio gerinimą


2022-03-25 gauta Padėka gydytojuiFMR gydytojai A.Varpučianksienei ir jos komandai: E. Bernadišiui, D. Stasiuvienei,  S. Liakavičienei, Z. Vaičiulienei.

Pacientės padėka: „Nuoširdžiai dėkoju už puikiai atliktą nuoširdų darbą“.

Administracija dėkoja Sveikatos priežiūros specialistams už įstaigos įvaizdžio stiprinimą ir teigiamos reputacijos formavimą.


2022-02-17 gauta Padėka šeimos gydytojai Audronei Norkuvienei  ir slaugytojai Ingridai Gelumbickienei.

Pacientės padėka:

„Visuomet įsiklauso, konsultuoja, rūpinasi neskaičiuodamos savo darbo laiko. Kuomet suserga vaikai, jos pačios seka visą ligos eigą paskambindamos, besiteiraudamos apie esamą situaciją. Mūsų šeimai tai yra gydytojos ir sesutės pavyzdys! Labai ačiū!“

Administracija dėkoja darbuotojoms už gerą darbą ir įstaigos įvaizdžio gerinimą.

Kviečiame įvertinti VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų kokybę.

APKLAUSOS ANKETA