Menu Close

Kada Jūsų registracija gali būti atšaukta?!

Pastaruoju metu sulaukėme skundų dėl panaikintų apsilankymo pas gydytojų talonų. Kad ir kaip stengiamės dėl savo pacientų, tam tikri sprendimai yra ne mūsų valioje.

Registrų centro esveikata.lt sistema leidžia išankstinėje pacientų registracijoje turėti tik VIENĄ registraciją tai pačiai paslaugai. Ta pačia paslauga laikoma paslauga, kai sutampa paslaugos pavadinimas, vizito tipas ir požymis mokamas/nemokamas. Išimtys yra taikomos tik tuomet, kai vizitų tipas yra „Ilgalaikis stebėjimas“ arba „Pakartotinis apsilankymas“, tačiau į tokius vizitus registruoti gali tik specialistai arba registratoriai, patiems pacientams tokia galimybė nėra suteikiama.

Vengiant nesusipratimų, mūsų darbuotojai kruopščiai tikrina registracijas, kad pacientai turintys jau aktyvų taloną pas gydytoją, iki vizito nebūtų užregistruoti pakartotinai. Jei savarankiškai bandysite registruotis darkart turėdami jau aktyvų taloną, jau turima registracija bus automatiškai panaikinta.

Pacientams patariame įdėmiai skaityti kiekvieną iš eveikata.lt sistemos ar Dainų PSPC gaunamą trumpąją žinutę, nes būtent jose pateikiama svarbi informacija apie suplanuotus/artėjančius/atšauktus vizitus.

Kilus neaiškumams maloniai prašome susisiekti tel. 8 41 552813.

Kviečiame įvertinti VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų kokybę.

APKLAUSOS ANKETA