Menu Close

INFORMACIJA PACIENTAMS

Pastaruoju metu stebime išaugusį skambučių srautą dėl registracijos pas gydytojus mūsų įstaigoje, dėl to tampa ypač sudėtinga prisiskambinti rytinėmis valandomis tarp 8-10 val. Todėl rekomenduojame skambinti į registratūrą 11-16 valandomis, nes pastebėjome, kad šiuo laikotarpiu telefono linijos būna laisvesnės.

Keli įdomūs faktai:

* Birželio mėnesį sulaukėme net 12873 skambučių, gegužės mėnesį – 9535 skambučiai, o sausio mėnesį – 6500 skambučių.

* Į skambutį atsiliepiame vidutiniškai per 40,6 sekundės.

* Į Jūsų skambučius atsiliepia 11 registratorių, vienu metu gali priimti skambučius 8 numeriai (bendrojoje registratūroje).

* Vienam pokalbiui su interesantu registratorės birželio mėnesį vidutiniškai skyrė 2 minutes ir 39 sekundes. Į šį laiką įeina skambinančiojo identifikavimas, kontaktinės informacijos sutikrinimas, nusiskundimų dėl sveikatos išklausymas, išsiaiškinama, ar nebendrauta su sergančiu COVID-19 liga ir ar pats asmuo nejaučia COVID-19 ligos simptomų, ir, galiausiai, talono laiko suderinimas.

Mūsų rekomendacija:

* Pagal reikalingą paslaugą, rinktis atitinkamą telefono numerį skambučiui

* Skambinant telefonu 8 41 552 813 ir jei Jums į skambutį nebus atsiliepta, per artimiausią pusę dienos Jums bus perskambinta.

* Pas specialistus (ne šeimos gydytojus), galite užsiregistruoti patys tiesiogiai, naudojantis išankstine pacientų registravimo sistema  per https://ipr.esveikata.lt/ portalą.

Pakeisti teksto dydį