Menu Close

Svarbi informacija vairuotojams

Dainų pirminės sveikatos priežiūros centras primena, kad nuo 2025 m. sausio 1 d. vairuotojo pažymėjimo galiojimas bus susietas su vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininės pažymos galiojimu. Tai reiškia, kad vairuotojams, nepasitikrinusiems sveikatos nustatytu periodiškumu, teisė vairuoti bus sustabdyta. Skatiname nelaukti 2025 m. sausio 1 d. ir jau dabar registruotis profilaktiniam sveikatos patikrinimui.

Šiuo metu dar yra 198 tūkst. vairuotojų, kurie turėtų atlikti sveikatos patikrinimą iki 2025 m. sausio 1 d., kad jų vairuotojo pažymėjimo galiojimas nebūtų sustabdytas.

 

Pasitikrinti medicininės pažymos galiojimą galite internetinės svetainės adresu čia – https://www.eregitra.lt/vepp-web/ – skiltyje „Peržiūrėti medicinines pažymas”.

Dainų pirminės sveikatos priežiūros centras teikia sveikatos tikrinimo paslaugą visų kategorijų vairuotojams. Jei asmuo nėra Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro pacientas, su savimi turi turėti psichikos sveikatos gydytojo psichiatro išrašą / siuntimą F Nr. 027/a, kuriame nurodyta, kad asmuo neįrašytas į priklausomybės ir psichikos ligų registrą.

 

Sveikatos patikrinimui būtina registruotis iš anksto tel.: (+ 370) 41 5 52 813.

Iki susitikimo Dainų PSPC!

Kviečiame įvertinti VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų kokybę.

APKLAUSOS ANKETA