Menu Close

Nauja konsultavimo linija asmens su negalia klausimais

Kovo mėnesį Asmens su negalia teisių apsaugos agentūroje prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pradėjo veikti konsultavimo linija asmens su negalia klausimais. Informacija ir konsultacijos gyventojams nuo šiol – vieningu numeriu: (+370 52) 30 30 60.

Konsultavimo linijos specialistai teikia informaciją bei pataria

  • negalios nustatymo,

  • individualios pagalbos, prieinamumo ir socialinio dalyvumo klausimais,

  • esant poreikiui – nukreipia užklausą tiesiogiai atsakingam specialistui.

Tikimasi, kad geresnė klientų aptarnavimo kokybė leis suteikti savalaikius atsakymus gyventojams – net ir išaugus skambučių skaičiui bei konsultacijų trukmei. Nauja klientų aptarnavimo paslauga leis kokybiškiau suteikti konsultacijas apie naujas paslaugas, kurios yra prieinamos, įgyvendinant Negalios reformą, nuo 2024 metų pradžios – siekiant kuo didesnės asmenų su negalia įtraukties.

Konsultavimo linijos darbuotojai yra pasirengę atsiliepti lengvai įsimenamu numeriu (+370 52) 30 30 60 kiekvieną darbo dieną: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16:30 val., penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val. Arba kviečiame kreiptis el. paštu: aptarnavimas@anta.lt (atsakymą pateiksime vėliausiai per 20 darbo dienų).

Konsultacijos teikiamos lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Konsultavimo linija: https://anta.lrv.lt/lt/negalios-nustatymo-konsultavimo-linija/

Visą pranešimą skaitykite čia: https://anta.lrv.lt/lt/naujienos/pradeda-veikti-asmens-su-negalia-konsultavimo-linija/

Parengta remiantis Asmens su negalia teisių apsaugos agentūros prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija

Kviečiame įvertinti VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų kokybę.

APKLAUSOS ANKETA