Menu Close

Medicinos darbuotojų dieną išdalintos nominacijos

Gegužės 2-ąją Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje, Dainų PSPC gydytojai psichiatrei Eugenijai Nekrašienei suteikiamas Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas ir bus įteikiamas Nusipelniusio Lietuvos gydytojo garbės ženklas. Tiesa, 13 Dainų PSPC medikų buvo pagerbti balandžio 27-ąją – Medicinos darbuotojų dieną. Jie apdovanoti padėkomis už įvairius nuopelnus dirbant įstaigoje.

Nors medicinos darbuotojo kelias nėra pats dėkingiausias, tai – didžiulė pergalė, kad sveikatos apsauga ir medicina sugebėjo pritraukti ir išugdyti tiek talentų, kurie pašventė savo gyvenimą saugoti ir gelbėti gyvybes. Tai yra visų mūsų pergalė – pacientų, profesinės bendruomenės, Lietuvos“, – sakė A. Dulkys. Šiandien Vilniuje jis apdovanos daugiau nei 60 šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų. Garbingas apdovanojimas bus įteiktas ir Dainų PSPC gydytojai psichiatrei Eugenijai Nekrašienei. Tiesa, ji su 12 kitų kolegų padėkomis buvo įvertinta ir balandžio 27-ąją.

Sveikatos spindulio“ nominacija tądien apdovanotos trys gydytojos. Už ilgametį aktyvų ir kūrybišką darbą apdovanota gydytoja psichiatrė Eugenija NEKRAŠIENĖ. Už profesinį atsidavimą darbui įvertinta šeimos gydytoja Irena Vida SAKALIENĖ ir vaikų gydytoja Regina Antanina ANDRIULIENĖ.

Sveikatos gerinimo iniciatorėmis už saugią ir etišką praktiką, mediko atsidavimą paciento gerovei ir rūpestingumą nominuotos trys medikės. Vaikų ligų gydytoja Aliona BAUBLIENĖ apdovanota už A grupės beta hemolizinio streptokoko antigeno nustatymas 2-7 m. vaikams skatinimą 2022 metais. Šeimos gydytoja Inesa PETNIŪNIENĖ ir bendrosios praktikos slaugytoja Aušra BAČIANSKIENĖ įvertintos už asmenų, priskiriamų rizikos grupei skiepijimas gripo vakcina skatinimą.

Už inovacijų ir mokslo taikymą medicinos praktikoje įvertintas ir nominuotas gydytojas echoskopuotojas Darius DICEVIČIUS. Už sėkmingą vadybinį indėlį, efektyvų procesų įgyvendinimą, darbo vietos kultūros kūrimą įvertinta ir „Idėjų generatoriaus“ nominacija apdovanota fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Aušra VARPUČIANSKIENĖ.

Pacientų pasitenkinimo ir gerovės ambasadoriumi“ nominuota kineziterapeutė Simona LIAKAVIČIENĖ. Jai padėkota ypatingai šiltą ryšį su besilankančiais, nes ji yra daugiausiai padėkų iš pacientų gavusi sveikatos priežiūros darbuotojas.

Apdovanotos ir dvi lyderių komandos. Jomis tapo per 2022-uosius daugiausiai pacientų priėmusios šeimos gydytojos Brigita BALDAUSKAITĖ su slaugytoja Viktorija GEDVILAITE bei daugiausiai neplaninių pacientų per 2022 metus Asta KAZLAUSKIENĖ su slaugytoja Agne DZINDZELĖTAITE.

Kviečiame įvertinti VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų kokybę.

APKLAUSOS ANKETA