Menu Close

Dainų PSPC kineziterapeutai gilino žinias mokomojoje-pažintinėje išvykoje

Gegužės 10 d. Dainų PSPC Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutai dalyvavo mokomojoje-pažintinėje išvykoje, kurios metu tikslingai aplankytos modernios Palangos sanatorijos, kurios savo specializacija orientuojasi į vaikų reabilitaciją ir sveikatinimo bei grožio procedūrų vystymą.

Išvykos metu aplankyta Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos Gintaras“, kurioje per metus gydosi apie 4000 mažųjų pacientų. „Palangos gintaras“ – gerai žinoma Vaikų reabilitacijos sanatorija, sėkmingai vykdanti gydomąjį darbą, turinti gydymo bei materialinę bazę, subūrusi daugiau nei 200 darbuotojų kolektyvą. Dainų PSPC Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutai ne tik apžiūrėjo ir išbandė sanatorijos įrenginius, apžiūrėjo erdves, bet vaikų reabilitacijos temomis bendravo su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais, gydytojais pediatrais, kineziterapeutais, ergoterapeutais. Sanatorijos personalas itin išplėtotas – čia su mažaisiais pacientais dirba ir socialiniai darbuotojai, logopedai, psichologai, vaikų slaugytojai.

Kitas Dainų PSPC Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvo vizitas vyko moderniame reabilitacijos centre visai šeimai, sveikatinimo ir grožio procedūrų sanatorijoje „Gradiali“. Čia su sveikatinimo centro personalu diskutuota apie teikiamas paslaugas, naujoves reabilitacijoje, sukurtas erdves, plėtros ir bendradarbiavimo galimybes.

Dainų PSPC Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutai sako, kad tokios mokomosios išvykos skatina tobulėti, gilinti žinias mėgstamoje veikloje, ieškoti ir atrasti geriausių sprendimų profesinėse situacijose.

 

Dainų PSPC informacija

 

Kviečiame įvertinti VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų kokybę.

APKLAUSOS ANKETA